Czakrotransformacja - przebudzenie serca Małgorzata i Jędrzej Saporowscy

ISBN: 9788387025557

Published: 2005

196 pages


Description

Czakrotransformacja - przebudzenie serca  by  Małgorzata i Jędrzej Saporowscy

Czakrotransformacja - przebudzenie serca by Małgorzata i Jędrzej Saporowscy
2005 | | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 196 pages | ISBN: 9788387025557 | 9.78 Mb

Żyjemy we wszechświecie opartym na systemie dwunastkowym. Mamy dwanaście godzin dnia i nocy, dwanaście miesięcy w roku, dwanaście znaków zodiaku, dwanaście czakramów, dwanaście głównych kanałów przepływu energii, dwanaście otworów w ciele, król ArturMoreŻyjemy we wszechświecie opartym na systemie dwunastkowym. Mamy dwanaście godzin dnia i nocy, dwanaście miesięcy w roku, dwanaście znaków zodiaku, dwanaście czakramów, dwanaście głównych kanałów przepływu energii, dwanaście otworów w ciele, król Artur zgromadził wokół okrągłego stołu dwunastu rycerzy, Chrystus miał dwunastu uczniów, apostołów, itd.Naszym zadaniem jest odblokowanie siebie za pomocą systemu dwunastkowego, który nas tu określa.

Na kartach tej książki wnikniemy więc w każdy z dwunastu czakramów, w energię i wiedzę tam zgromadzoną. Rozpoznamy dwanaście poziomów siebie samych, a dzięki własnej wyobraźni uzyskamy dostęp do naszego wewnętrznego świata. To, że żyjemy teraz na Ziemi, przejawieni fizycznie, stanowi ogromny przywilej, a najbardziej fascynującym doświadczeniem tego czasu jest przebudowa własnego DNA.Poprzez kolejne wizualizacje wypełnimy światłem swoje ciało i odblokujemy pamięć komórek mózgowych.Jesteśmy otoczeni siecią niewidzialnej energii, z którą łączymy się za pomocą dwunastu czakramów, dlatego trzeba przypomnieć sobie wszystko, co w nich zakodowaliśmy światłem, pozostawiając tu informacje, z których mieliśmy skorzystać we właściwym czasie.

Nadszedł ten czas. Możemy, mając klucz, kod dostępu, zacząć wykorzystywać nasz mózg w pełni, uaktywniając jego prawą półkulę. (...)Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Czakrotransformacja - przebudzenie serca":


maratonciechocinek.pl

©2014-2015 | DMCA | Contact us